O nás

Společnost SD Install vznikla sloučením dvou subjektů: Gustav Schuh – zámečnictví, montážní práce, a Josef Doležel – elektroinstalace. Sjednocením těchto dvou firem, včetně akvizice většího počtu zkušených, certifikovaných a spolehlivých řemeslníků, vznikla společnost poskytující profesionální služby v oboru průmyslových instalací, montáží výrobních linek a a instalací automatizovaných mechanických i robotických zařízení. Společnost SD Install zaměřuje své úsilí k zákazníkům převážně ze západní Evropy, naši subdodavatelé nasbírali v uplynulých letech zkušenosti převážně v západních zemích. Cílem společnosti SD Intall je poskytovat svým zákazníkům profesionální servis, spolehlivé služby a bezproblémovou kvalitní realizaci nejen u velkých projektů, které kladou vysoké nároky na schopnosti subdodavatelů, plánování a organizaci. Vybíráme si ty nejlepší zaměstnance ve svém oboru a snažíme se tak předcházet i těm nejmenší chybám a problémům, které při daných úkolech mohou vzniknout. Pro každý projekt jsme schopni nabídnout ten nejlepší technologický postup a systém tak, abychom v rámci možností zkrátili termín instalace a šetřili tak Vaše náklady. 

Společnost SD Install v rámci svých současných i dřívějších aktivit působila a nadále působí po celé Evropě. Spolupracujeme se zahraničními partnery s celosvětovou působností. Podle zadané projektové dokumentace a technických plánů jsme schopni nainstalovat veškerá výrobní zařízení a linky pro všechny průmyslové obory. 

Společnost SD Install Vám zajistí vše potřebné od chvíle zahájení projektu, během realizace stavby, i po jejím skončení. Po dokončení instalace zařízení následují jeho testy a zkoušky jednotlivých částí, motorů nebo sekčních modulů. Samozřejmě je kompletní předání provozuschopné linky zákazníkovi včetně veškeré dokumentace.

Náš tým

Vedení společnosti SD Install je složeno z lidí z řad profesionálů, kteří se, stejně jako sami pracovníci účastnili velkých průmyslových instalací po celé Evropě. Díky tomu je možno předcházet z velké míry veškerým běžným problémům a komplikacím, které v běžné praxi nastávají, a naplánovat celý projekt tak, aby byly tyto obtíže zavčas eliminovány.

 

Gustav Schuh

Ředitel

Mým cílem bude vést a sledovat celé jednání se zákazníkem, osobně dohlížet na jeho průběh a splňovat veškeré nadstandardní požadavky.

 

Josef Doležel

Vedoucí elektroinstalací

Budu s Vámi řešit veškeré technické vybavení, možnosti a standardy, včetně podrobností pro instalace veškerých zařízení.

Telefon: +420 776 167 640
Email: post@sdinstall.cz

IČ: 88074277
DIČ: CZ7907291766

Ředitel  

Telefon: +420 608 709 274
Email: j.dolezel@sdinstall.cz

IČ: 40345688
DIČ: CZ5909160433

 

 

2015 © Copyright SD Install | Zobrazení pro mobil | URS